Про компанію

ТзОВ «Купава Агро» є офіційним, ексклюзивним представником в Україні таких відомих європейських виробників кормових добавок як Др. Еккель ГмбХ (Німеччина) та Дойче Віломікс Тірнерунг ГмбХ (Німеччина). Високі стандарти якості продукції цих компаній були неодноразово підтверджені сертифікатами незалежних асоціацій, а також перевірені на практиці великими європейськими та українськими господарствами.

Ми пропонуємо інноваційні та високоякісні продукти (в тому числі премікси, кормові добавки, готові корми, підкислювачі та сорбенти мікотоксинів), розроблені спеціально для здорової, ефективної та прибуткової годівлі сільськогосподарських тварин.

Відомо, що лише здорові і високопродуктивні тварини забезпечують високі прибутки. А здоров'я і продуктивність в першу чергу залежить від годівлі.

На основі досвіду спеціалістів-ветеринарів, наша компанія розробляє індивідуальні програми годівлі, що поєднують в собі дослідження і професійні знання не лише ветеринарів і консультантів європейських виробників, а українських тваринників, які на практиці переконалися в їх ефективності.

Ми пропонуємо Вам застосування надійних, ефективних і перевірених концепцій годівлі тварин; досвід, набутий в рамках профілактичної діяльності; необхідні для роботи з інноваційними і надійними продуктами компетенції та знання, а також регулярні консультації і презентації у клієнтів.

ТзОВ „Купава Агро” пропонує кормову продукцію у таких напрямках:

Співпраця з нами - це здорова і прибуткова годівля тварин з застосуванням високоякісних преміксів, кормових добавок, сорбентів та підкислювачів, найсучасніші європейські технології, дослідження висококваліфікованих фахівців та науковців, а також професійний консалтинг.